TC E-Commerce Shop - en to tr translation catalogue (250 entries)

en: 404 Not Found
tr: 404 Bulunamadı

en: Looks like you have taken a wrong turn&hellip;
tr: Görünüşe göre yanlış bir dönüş yaptın&hellip;

en: Back to Home Page
tr: Ana sayfaya geri dön

en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
tr: Üzerine bir düşünce & ldquo;% s & rdquo;

en: comments title
tr: yorum başlığı

en: Comments are closed.
tr: Yoruma kapalı.

en: Leave a Reply
tr: Cevap bırakın

en: Post Comment
tr: Yorum Gönder

en: By ThemesCaliber
tr: ThemesCaliber tarafından

en: Back to Top
tr: Başa dönüş

en: Primary Menu
tr: Ana Menü

en: Thank You!!!!!
tr: Teşekkür ederim!!!!!

en: Much grateful to you for choosing our Tc Ecommerce theme from themescaliber. we praise you for opting our services over others. we are obliged to invite you on our welcome page to render you with our outstanding services.
tr: themecalibre'den Tc E-ticaret temamızı seçtiğiniz için size çok müteşekkiriz. Hizmetlerimizi başkalarına tercih ettiğiniz için sizi övüyoruz. Size üstün hizmetlerimizi sunmak için sizi karşılama sayfamıza davet etmek zorundayız.

en: Click Here...
tr: Buraya Tıkla...

en: Blog Sidebar
tr: Blog Kenar Çubuğu

en: Appears on blog page sidebar
tr: Blog sayfası kenar çubuğunda görünür

en: Page Sidebar
tr: Sayfa Kenar Çubuğu

en: Appears on page sidebar
tr: Sayfa kenar çubuğunda görünür

en: Third Column Sidebar
tr: Üçüncü Sütun Kenar Çubuğu

en: Footer Nav
tr: Altbilgi Gezintisi

en: Ecommerce WordPress Theme
tr: E-ticaret WordPress Teması

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Next page
tr: Sonraki Sayfa

en: Page
tr: Sayfa

en: Skip to content
tr: İçeriğe geç

en: Email
tr: E-posta

en: Phone Number
tr: Telefon numarası

en: Twitter
tr: heyecan

en: Open Menu
tr: Menüyü Aç

en: Top Menu
tr: Üst Menü

en: Close Menu
tr: Menüyü Kapat

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Edit
tr: Düzenle

en: Nothing Found
tr: Hiçbirşey Bulunamadı

en: Ready to publish your first post? Get started here.
tr: İlk paylaşımını yapmak için hazır mısın? Buradan başla.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Maalesef arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Dont worry&hellip it happens to the best of us.
tr: Endişelenme ve hellip o en iyimize olur.

en: Search
tr: Arama

en: placeholder
tr: Yer tutucu

en: submit button
tr: gönder düğmesi

en: Archives
tr: arşiv

en: Parent post link
tr: Üst posta bağlantısı

en: Next post
tr: Sonraki Gönderi

en: Previous post
tr: Önceki yazı

en: Search Results for: %s
tr: Arama Sonuçları:% s

en: 0 Comments
tr: 0 Yorum

en: Related Posts
tr: İlgili Mesajlar

en: LEARN MORE
tr: DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Logo Width
tr: Logo Genişliği

en: Show / Hide Site Title
tr: Site Başlığını Göster / Gizle

en: Site Title Font Size
tr: Site Başlığı Yazı Tipi Boyutu

en: Show / Hide Site Description
tr: Site Açıklamasını Göster / Gizle

en: Site Description Font Size
tr: Site Açıklaması Yazı Tipi Boyutu

en: View PRO version
tr: PRO sürümünü görüntüle

en: Enable-Disable options on every section
tr: Her bölümdeki Etkinleştir-Devre Dışı Bırak seçenekleri

en: Background Color & Image Option
tr: Arka Plan Rengi ve Görüntü Seçeneği

en: 100+ Font Family Options
tr: 100+ Yazı Tipi Ailesi Seçenekleri

en: Advanced Color options
tr: Gelişmiş Renk seçenekleri

en: Translation ready
tr: Çeviri hazır

en: Gallery, Banner, Post Type Plugin Functionality
tr: Galeri, Afiş, Yazı Tipi Eklenti İşlevselliği

en: 1 Year Free Support
tr: 1 Yıl Ücretsiz Destek

en: Theme Settings
tr: Tema ayarları

en: Description of what this panel does.
tr: Bu panelin ne yaptığının açıklaması.

en: Color / Font Pallete
tr: Renk / Yazı Tipi Paleti

en: Paragraph Color
tr: Paragraf Rengi

en: Paragraph Fonts
tr: Paragraf Fontları

en: Paragraph Font Size
tr: Paragraf Yazı Tipi Boyutu

en: "a" Tag Color
tr: "a" Etiket Rengi

en: "a" Tag Fonts
tr: "a" Etiket Fontları

en: "li" Tag Color
tr: "li" Etiket Rengi

en: "li" Tag Fonts
tr: "li" Etiket Fontları

en: h1 Color
tr: h1 Renk

en: h1 Fonts
tr: h1 Yazı Tipleri

en: h1 Font Size
tr: h1 Yazı Tipi Boyutu

en: h2 Color
tr: h2 Renk

en: h2 Fonts
tr: h2 Yazı Tipleri

en: h2 Font Size
tr: h2 Yazı Tipi Boyutu

en: h3 Color
tr: h3 Renk

en: h3 Fonts
tr: h3 Yazı Tipleri

en: h3 Font Size
tr: h3 Yazı Tipi Boyutu

en: h4 Color
tr: h4 Renk

en: h4 Fonts
tr: h4 Yazı Tipleri

en: h4 Font Size
tr: h4 Yazı Tipi Boyutu

en: h5 Color
tr: h5 Renk

en: h5 Fonts
tr: h5 Yazı Tipleri

en: h5 Font Size
tr: h5 Yazı Tipi Boyutu

en: h6 Color
tr: h6 Renk

en: h6 Fonts
tr: h6 Yazı Tipleri

en: h6 Font Size
tr: h6 Yazı Tipi Boyutu

en: Theme Layout Settings
tr: Tema Düzeni Ayarları

en: Show / Hide Preloader
tr: Ön Yükleyiciyi Göster / Gizle

en: Preloader Type
tr: Ön Yükleyici Türü

en: Center Square
tr: Merkez Meydanı

en: Chasing Square
tr: Kovalama Meydanı

en: Full Layout
tr: Tam Düzen

en: Select Site Layout
tr: Site Düzeni Seçin

en: Contained Layout
tr: İçerilen Düzen

en: Boxed Layout
tr: Kutulu Düzen

en: Do you want this section
tr: Bu bölümü istiyor musun

en: Left Sidebar
tr: Sol Kenar Çubuğu

en: Right Sidebar
tr: Sağ Kenar Çubuğu

en: One Column
tr: Bir Sütun

en: Three Columns
tr: Üç Sütun

en: Four Columns
tr: Dört Sütun

en: Grid Layout
tr: Izgara Düzeni

en: Top Header
tr: Üst Başlık

en: Add Header Content here
tr: Buraya Başlık İçeriği ekleyin

en: Show / Hide Topbar
tr: Üst Çubuğu Göster / Gizle

en: Topbar Top Bottom Padding
tr: Topbar Üst Alt Dolgu

en: Sticky Header
tr: Yapışkan Başlık

en: Sticky Header Padding
tr: Yapışkan Başlık Dolgusu

en: Mail Icon
tr: Posta Simgesi

en: Phone Icon
tr: Telefon Simgesi

en: Phone
tr: Telefon

en: Navigation Case
tr: Navigasyon Çantası

en: Uppercase
tr: Büyük harf

en: Capitalize
tr: yararlanmak

en: Navigation Font Size
tr: Gezinme Yazı Tipi Boyutu

en: Facebook Icon
tr: Facebook Simgesi

en: Add Facebook link
tr: Facebook bağlantısı ekle

en: Twitter Icon
tr: Twitter Simgesi

en: Add Twitter link
tr: Twitter bağlantısı ekle

en: Instagram Icon
tr: Instagram Simgesi

en: Add Instagram link
tr: Instagram bağlantısı ekle

en: Youtube Icon
tr: Youtube Simgesi

en: Add Youtube link
tr: Youtube bağlantısı ekle

en: LinkedIn Icon
tr: LinkedIn Simgesi

en: Add LinkedIn link
tr: LinkedIn bağlantısı ekle

en: Slider Settings
tr: Kaydırıcı Ayarları

en: Show / Hide slider
tr: Kaydırıcıyı Göster / Gizle

en: Select Slide Image Page
tr: Slayt Görüntüsü Sayfasını Seçin

en: Show / Hide slider Title
tr: Kaydırıcı Başlığını Göster / Gizle

en: Show / Hide slider Button
tr: Kaydırıcıyı Göster / Gizle Düğmesi

en: Slider Button text
tr: Kaydırma Düğmesi metni

en: Slider Image Opacity
tr: Slider Görüntü Opaklığı

en: Slider Content Alignment
tr: Kaydırıcı İçeriği Hizalaması

en: Center
tr: merkez

en: Left
tr: Ayrıldı

en: Right
tr: Sağ

en: Slider Content Spacing
tr: Slider İçerik Aralığı

en: Top
tr: Üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Slider Speed
tr: Kaydırıcı Hızı

en: Slider Height
tr: Kaydırıcı Yüksekliği

en: Featured Products
tr: Özel Ürünler

en: This section will appear below the slider.
tr: Bu bölüm kaydırıcının altında görünecektir.

en: Section Title
tr: Bölüm başlığı

en: Select Product Page
tr: Ürün Sayfasını Seçin

en: Post Settings
tr: Kayıt Ayarları

en: Enable / Disable Post Date
tr: Kayıt Tarihini Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Post Author
tr: Yazı Yazarını Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Post Comments
tr: Yayın Yorumlarını Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Featured Image
tr: Öne Çıkan Resmi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Featured image border radius
tr: Öne çıkan resim kenarlığı yarıçapı

en: Featured image box shadow
tr: Öne çıkan görüntü kutusu gölgesi

en: Post Content Type
tr: Kayıt İçeriği Türü

en: No Content
tr: İçerik yok

en: Full Content
tr: Tam İçerik

en: Excerpt Content
tr: Alıntı İçeriği

en: Post Excerpt Length
tr: Alıntı Sonu Uzunluğu

en: Excerpt Suffix
tr: Alıntı Soneki

en: Post Button Text
tr: Yazı Düğmesi Metni

en: Top Bottom Button Padding
tr: Üst Alt Düğme Dolgusu

en: Left Right Button Padding
tr: Sol Sağ Düğme Dolgusu

en: Button Border Radius
tr: Düğme Kenarlık Yarıçapı

en: Post blocks
tr: Blokları gönder

en: Within box
tr: Kutu içinde

en: Without box
tr: Kutu olmadan

en: Enable / Disable Post Navigation
tr: Kayıt Sonrası Gezinmeyi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Post Navigation Type
tr: Navigasyon Sonrası Türü

en: Number
tr: Numara

en: Next/Prev Button
tr: Sonraki / Önceki Düğmesi

en: Post Navigation Position
tr: Navigasyon Sonrası Pozisyonu

en: Both
tr: Her ikisi de

en: Single Post Settings
tr: Tek Gönderi Ayarları

en: Enable / Disable Feature Image
tr: Özellik Görüntüsünü Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Enable / Disable Tags
tr: Etiketleri Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Comment
tr: Yorumu Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Comment Textarea Width
tr: Yorum Genişliği

en: Comment form Title
tr: Yorum formu Başlık

en: Comment Button Text
tr: Yorum Düğmesi Metni

en: Enable / Disable Nav Links
tr: Gezinme Bağlantılarını Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Previous Navigation Text
tr: Önceki Gezinme Metni

en: Next Navigation Text
tr: Sonraki Gezinme Metni

en: Enable / Disable Related Posts
tr: İlgili Yayınları Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Related Posts Title
tr: İlgili Yazılar başlığı

en: Related Posts Count
tr: İlgili Mesaj Sayısı

en: Related Posts Order By
tr: İlgili Yazılar

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Tags
tr: Etiketler

en: 404 & No Result Page Settings
tr: 404 ve Sonuç Sayfası Ayarı Yok

en: 404 Page Title
tr: 404 Sayfa Başlığı

en: 404 Page Text
tr: 404 Sayfa Metni

en: 404 Page Button Text
tr: 404 Sayfa Düğmesi Metni

en: No Result Page Title
tr: Sonuç Sayfası Başlığı Yok

en: No Result Page Text
tr: Sonuç Sayfası Metni Yok

en: Show/Hide Search Form
tr: Arama Formunu Göster / Gizle

en: Footer Section
tr: Altbilgi Bölümü

en: This section will appear in the footer.
tr: Bu bölüm altbilgide görünecektir.

en: Show/Hide Back to Top Button
tr: Başa Dön Düğmesini Göster / Gizle

en: Back to Top Icon
tr: Başa Dön Simgesi

en: Back to Top Button Text
tr: Başa Dön Düğme Metni

en: Back to Top Button Alignment
tr: Başa Dön Düğme Hizalama

en: Footer Background Color
tr: Altbilgi Arka Plan Rengi

en: Footer Background Image
tr: Altbilgi Arka Plan Resmi

en: Footer widget layout
tr: Altbilgi widget'ı düzeni

en: Select the number of widget areas you want in the footer. After that, go to Appearance > Widgets and add your widgets.
tr: Altbilgide istediğiniz widget alanı sayısını seçin. Bundan sonra Görünüm> Widget'lar'a gidin ve widget'larınızı ekleyin.

en: One
tr: Bir

en: Two
tr: İki

en: Three
tr: Üç

en: Four
tr: dört

en: Copyright Alignment
tr: Telif Hakkı Hizalaması

en: Copyright Font Size
tr: Telif Hakkı Yazı Tipi Boyutu

en: Copyright Top Bottom Padding
tr: Telif Hakkı Üst Alt Dolgu

en: Copyright Text
tr: Telif Hakkı Metni

en: Mobile Media Options
tr: Mobil Medya Seçenekleri

en: Open Menu Icon
tr: Menü Simgesini Aç

en: Close Menu Icon
tr: Menü Simgesini Kapat

en: Additional WooCommerce Options
tr: Ek WooCommerce Seçenekleri

en: Product per row
tr: Satır başına ürün

en: Product per page
tr: Sayfa başına ürün

en: Enable / Disable Shop page sidebar
tr: Mağaza sayfası kenar çubuğunu Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable shop page pagination
tr: Mağaza sayfası sayfalandırmasını etkinleştir / devre dışı bırak

en: Enable / Disable Product page sidebar
tr: Ürün sayfası kenar çubuğunu Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Related product
tr: İlgili ürünü Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Button Top Bottom Padding
tr: Düğme Üst Alt Dolgu

en: Button Right Left Padding
tr: Düğme Sağ Sol Dolgu

en: Enable / Disable product border
tr: Ürün kenarlığını etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Product Top Bottom Padding
tr: Ürün Üst Alt Dolgu

en: Product Right Left Padding
tr: Ürün Sağ Sol Dolgu

en: Product Border Radius
tr: Ürün Kenarlık Yarıçapı

en: Product Box Shadow
tr: Ürün Box Shadow

en: Sale badge Position
tr: Satış rozeti Pozisyonu

en: Sale Top Bottom Padding
tr: Satılık Üst Alt Dolgu

en: Sale Right Left Padding
tr: Satış Sağ Sol Dolgu

en: Sale Border Radius
tr: Satış Sınırı Yarıçapı

en: Ecommerce Shop
tr: E-ticaret Mağazası

en: Documentation
tr: belgeleme

en: Category Tab Section
tr: Kategori Sekmesi Bölümü

en: New Arrivals section
tr: Yeni Gelenler bölümü

en: Mens Product Section
tr: Erkek Ürün Bölümü

en: Discount Banner Section
tr: İndirim Banner Bölümü

en: Womens Product Section
tr: Bayan Ürün Bölümü

en: New Arrival / Best Seller section
tr: Yeni Varış / En Çok Satanlar bölümü

en: Blog section
tr: Blog bölümü

en: Brands section
tr: Markalar bölümü

en: Testimonial section
tr: referans bölümü

en: Subscribe section
tr: Abone ol bölümü
